Piliczanka II Pilica - Hetman Dłużec, 20 października, 15:00
LZS Stare Bukowno - Strumyk Zarzecze, 19 października, 15:30
Błyskawica Kolbark - Olimpia II Łobzów, 19 października, 15:30
Orzeł Kwaśniów Górny - Pilica II Wierbka, 20 października, 13:00

DeZet93
Tomasz Hajto następca Gmocha

Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 176

Piliczanka II Pilica - Hetman Dłużec, 1 ,zdecydowanie ,wynik podobny do tego z 1 rundy
LZS Stare Bukowno - Strumyk Zarzecze, 1 , na swoim terenie ważne 3 punkty ,dla strumyka ostatnia szansa , inaczej grupa NIE mistrzowska
Błyskawica Kolbark - Olimpia II Łobzów, 1 ,raczej pewniak, chociaz Jura ,urwała punkty Orłowi ostatnio
Orzeł Kwaśniów Górny - Pilica II Wierbka, 1 pewniak ,

Piliczanin

Dołączył: 01 Wrz 2019
Posty: 53

Piliczanka II Pilica - Hetman Dłużec 1
LZS Stare Bukowno - Strumyk Zarzecze 1 ( niestety muszę przyznać , że Strumyk za słaby żeby coś ugrać , muszą wiele zmienić jak chcą myśleć o awansie do A klasowy )
Błyskawica Kolbark - Olimpia II Łobzów 1 ( przypuszczam , że niespodzianki nie będzie jak w zeszłym tygodniu gdy Orzeł miał gołą jedenastkę )
Orzeł Kwaśniów Górny - Ospel II Wierbka 1 ( drużyna z ambicjami i czerwona latarnia ligi ( Ospel ostatnio dwie czerwone dostał ) inny wynik niż zwycięstwo Orła było by mega niespodzianką .

Posty: 871

Stare Bukowno 2:0 (0-0) Strumyk Zarzecze

1-0 Stopa A. 88'
2-0 Stopa A. 90+3'

Zasłużone zwycięstwo gospodarzy. Bukowno miało mnóstwo sytuacji ale nie hcislo wpaść.

Obie drużyny się sprawdzały w przerwie i wszystko okey...

Wojciech Szatan

Szybko strzelone dwie bramki i kontrola nad pierwsza polowa mecz. W drugiej polowie do glosu doszla Olimpia strzelajac kontaktowego gola i nie strzelajac do pustej bramki . Kolbark ostateczny cios zadal w 88 min

Posty: 871

rud_van_nisterlojj napisał:

Dla Lobzowa: Petlic D.

Dziduj

Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 11

Druga połowa Kolbarku słabsza tylko w 20 minutach, trener przeciwników zgodnie przyznał że to jest najlepsza drużyna tej grupy i nie wyobraża sobie innego scenariusza. Goście ogólnie bardzo poukładani, lekko wzmocnieni A klasowcami, kulturalna drużyna, brak wulgarnych zachowan

Posty: 871

Orzeł Kwaśniów 5-0 Ospel II Wierbka

klichu

Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 142
Przeczytał: 2 tematy

Orzeł :Ospel ll 5:0 (2:0) Kwaśniów mocno osłabiony ,mimo to gładko wygrał goście coś grali przez pierwsze 15 minut,póżniej bramkarz Orła praktycznie bez okazji do interwencji.

Piliczanin

Posty: 53

Piliczanka II - Hetman 1-1 Dla Pilicy Kowalczyk Piotr .... mecz można określić mianem naszej porażki , dwie sytuacje Dłuzca w pierwszej połowie i jedna bramka , masakra . My strzelamy w końcówce pierwszej połowy . Druga połowa nie pamiętam dogodnej sytuacji ze strony gości, my posiadamy piłke i nieźle gramy , lecz mamy tylko 3 sytuacje w których powinny paść bramki ... mecz jak z Kolbarkiem . Ale cóż taka jest piłka, za tydzień ostatnia kolejka i przerwa .

Ostatnio zmieniony przez Piliczanin dnia Nie 18:22, 20 Paź 2019, w całości zmieniany 1 raz

Pilica nie taka mocna jezeli z flinstonem nie gra Tokarski

Ostatnio zmieniony przez Kapafor dnia Nie 22:32, 20 Paź 2019, w całości zmieniany 1 raz
Piliczanin

Posty: 53

Kapafor .... ciekawe jak to stwierdziłeś 🤔 gdyż w/w dwójka osób grała ze sobą w tej rundzie tylko w 3 meczach ✌ z czego w 2-óch Arek schodził wtedy po 45 min . Jak widzisz siła Piliczanki II to nie tylko ta dwójka... na szybką licząc najlepszy strzelec to Capiga ( pewien nie jestem ) ale na pewno nie osoba z tej dwójki.