Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 176

:
Hetman Dłużec vs Olimpia II Łobzów 1 (pewniak)
Pilica II Wierbka vs Strumyk Zarzecze X ( Ciekawe jak Zarzecze podniesie się po porażce ostatniej)
Orzeł Kwaśniów Górny vs Piliczanka II Pilica 2 ( Pilica solidna )
Błyskawica Kolbark vs LZS Stare Bukowno 1 (rewanż za sparing przed sezonem)

STRONG

Dołączył: 08 Wrz 2018
Posty: 28

Hetman Dłużec vs Olimpia II Łobzów 1 (Hetman solidny, Zarzecze porobione i remis w Kolbarku też o czymś świadczy)
Pilica II Wierbka vs Strumyk Zarzecze 2 (Pilica za słaba + rewanż Zarzecza)
Orzeł Kwaśniów Górny vs Piliczanka II Pilica 2 (jakieś wzmocnienie i po temacie)
Błyskawica Kolbark vs LZS Stare Bukowno 1 ( może nawet i remis, ale Kolbark mocny + podrażniony za stracony gol w doliczonym na wagę remisu dla Hetmana)

Ostatnio zmieniony przez STRONG dnia Wto 18:19, 24 Wrz 2019, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 53

Hetman Dłużec vs Olimpia II Łobzów - 1 ( Hetman musi wygrywać takie mecze jak chce trafić do grupy mistrzowskiej i liczyć się w awansie do A klasy )
Pilica II Wierbka vs Strumyk Zarzecze - 2 ( jedyna opcja żeby Zarzecze nie wygrało to oni sami , jeżeli przyjadą optymalnie pewne 3 pkt )
Orzeł Kwaśniów Górny vs Piliczanka II Pilica - 2
Błyskawica Kolbark vs LZS Stare Bukowno - X ( myślę , że będzie to wyrównane spotkanie i zakończy się podziałem punktów )

Posty: 871

Hetman Dluzec 5:2 Olimpia Lobzow II

demsi

Posty: 361

Ospel II Wierbka - Strumyk Zarzecze 2:2 (2:2)

Posty: 53

Orzeł - Piliczanka II 3-3 ( 3-1 do przerwy ) Pierwsza połowa słaba gra Piliczanki , dużo błędów indywidualnych dwie stracone bramki i gonienie wyniku , akcja na 2-1 i genialny strzał napastnika Orła na 3-1 w pierwszej połowie . W pierwszej odsłonie spotkania warto jeszcze odnotować super interwencje bramkarza Piliczanki "Kantor" przy lobie zawodnika z Kwaśniowa , tylko jego interwencja zapobiegła utracie bramki na 4-1 ... Druga polowa to inne spotkanie , zmiana ustawienia Piliczanki i akcja za akcje z obu stron... dużo sytuacji z obu stron , nie wykorzystany karny Piliczanki ( Damian Musialski ) ale jednak strzelenie dwóch bramek i wynik końcowy , po zaciętej walce 3-3 . Bramki dla Piliczanki .... K.Capiga x2 i Paweł Kazior bezpośrednio z rzutu wolnego . Lider zostaje w " nogach " Piliczanki

Ostatnio zmieniony przez Piliczanin dnia Nie 16:46, 29 Wrz 2019, w całości zmieniany 1 raz
klichu

Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 142
Przeczytał: 2 tematy

Orzeł :Piliczanka 3:3 (3:1) zagraliśmy bardzo dobre spotkanie i znowu brakło skuteczności,zmarnowaliśmy mnóstwo setek i ten remis dla nas jest jak porażka.Pierwsza połowa nasza dominacja i mimo że strzelamy 3 bramki to jeszcze przynajmniej drugie tyle mogły a nawet powinny wpaść.Druga połowa już bardziej wyrównana ale podobnie jak w pierwszej razimy nieskutecznością ,natomiast goście wręcz przeciwnie co mają to strzelają (prócz karnego).Tak jak wyżej napisałem nie cieszymy się z tego punktu bo powinniśmy mecz zakończyć już w pierwszej połowie,a mogło być jeszcze gorzej gdyby Pilica strzeliła karnego.

Posty: 871

Błyskawica Kolbark 2:0 (0-0) Stare Bukowno

1-0 rzut karny
2-0 rzut karny

Gdyby goście wykorzystali to co mieli mogłoby być ciekawie.

Bramki dla gospodarzy padały od 70 min.

///////////////////////////

Co się działo w Wierbce?

Gospodarze sprawdzaja gosci... Podobno zaczęli goście w 7mke 1 polowe 2 do 2 i potem już grali w 11 stu. Ktoś coś więcej?

Ostatnio zmieniony przez rud_van_nisterlojj dnia Nie 19:02, 29 Wrz 2019, w całości zmieniany 1 raz

Skąd: Olk

Co więcej to tyle że sędziowie dotarli na mecz bez jednego bocznego i pierwszą połowę sędziował zawodnik strumyka który zapomniał dokumentu tożsamości i gdy w przerwie dowieźli mu ów dokument role bocznego zajął zawodnik wierbki który też od 25 minuty pełnił funkcje porządkowego ( jedynego na całym obiekcie ). Całe sprawdzanie zawodników odbywało sie na boisku w obecności obydwu drużyn a nie tak jak nakazuje regulamin w pokoju sędziowskim w obecności tylko i wyłącznie głównego sędziego i kapitanów .Jeśli chodzi o wierbke to wydaje mi się że zdają sobie sprawe jak fatalni są w kopaniu piłki i widząc gołą jedenastkę zdecydowali się sprawdzić dokumenty przed meczem po cichu licząc że mecz sie z tego powodu nie odbędzie (mało brakło ) .