demsi

Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 361
Przeczytał: 1 temat

Błysk Zederman - Legion Bydlin 2 (Legion czeka ciężka przeprawa ponieważ Błysk u siebie jeszcze nie przegrał ale po tym meczu się to zmieni)
Laskowianka Laski - Centuria Chechło 2 (spacerek to nie będzie ale Centuria będzie kontynuować dobrą passę)
Unia Jaroszowiec - Przebój II Wolbrom 2 (Przebój po fatalnym starcie zaliczył serię 3 wygranych z rzędu i powinien ją kontynuować)
Olimpia Łobzów - Prądnik Sułoszowa 1 (Prądnik faluje swoją dyspozycją, ważne spotkanie dla obu ekip ale Olimpia powinna być bardziej zdeterminowana)
Spartak Charsznica - Trzy Korony Żarnowiec x (niby patrząc na tabelę TKŻ faworytem ale Spartak znowu tak źle się nie prezentuje. W dodatku TKŻ bez wygranej na wyjeździe dlatego remis bardzo prawdopodobny)
Dłubnia Jangrot - Błyskawica Kolbark 1 (w starciu beniaminków to gospodarze wydają się faworytem)
Promień Przeginia - Ospel Wierbka 2
Strażak Przybysławice - Sokół Gołaczewy 1 (minimum 3 bramki różnicy)

Posty: 177

Błysk Zederman - Legion Bydlin 2 ( gospodarze grają ciekawy futbol, nie mozna tego powiedziec o gosciach, minimalnie alw zwycieska drużyna przyjezdnych)
Laskowianka Laski - Centuria Chechło 2 ( łatwo nie będzie, podtrzymać passę)
Unia Jaroszowiec - Przebój II Wolbrom 2 ( Unia stawia się jak może przeciwnikom, lecz juniorki z Wolbromia minimalnie lepsze )
Olimpia Łobzów - Prądnik Sułoszowa 2 ( Obie drużyny grają w kratkę, zadecyduje dyspozycja dnia, remis w tym spotkaniu mnie nie zdziwi)
Spartak Charsznica - Trzy Korony Żarnowiec 2 ( typ podyktowany miejscem w tabeli )
Dłubnia Jangrot - Błyskawica Kolbark 1 ( z pojedynku beniaminków, to drużyna gospodarzy zgarnie 3 pkt)
Promień Przeginia - Pilica Wierbka 1 ( nie zdziwi mnie remis)
Strażak Przybysławice - Sokół Gołaczewy 1 ( trening strzelecki drużyny gospodarzy )

Odnośnie meczu blysk-legion.
Chłopaki z zedermana prowadzili już 2-0 i odziwo to oni przeważali pod bramką legionu. Przed końcem 1 połowy, z ok 20 metrów lobik nad bramkarzem zedermana, minutę później ładnym strzałem z tej samej odległości z rzutu wolnego, w bramce pilke umieszcza strzelec pierwszego gola. Mimo wszystko to błysk dalej gra lepiej. Niestety młodzież z zedermana pod koniec chyba opadła z sił,nczego efektem 3 stracone bramki.

Dodam tylko, że z taką grą Legion nie ma czego szukać w tak, upragnionej przez nich okręgówce.

Marjano_italjano napisał:

Do meczu przystępujemy osłabieni brakiem kilku zawodników z kadry. Bardzo źle wchodzimy w mecz bo już na początku spotkania tracimy bramkę , a w okolicach 20 minuty Zederman podwyższa na 2:0. Jednak podnosimy się z kolan i wracamy z dalekiej podróży i notujemy powrót do meczu w stylu Jagielonii Białystok z piątkowego meczu Ekstraklasy:D. Najpierw jak napisał mój przedmówca powyżej pięknym lobem nad bramkarzem Zedermana popisuje się Piotr Maciąg. Kilka chwil później z rzutu wolnego z okolic 20 m ten sam zawodnik doprowadza do remisu. Pierwsza odsłona kończy się wynikiem 2:2

W drugiej połowie w okolicach 55 minuty rozjemca zawodów dyktuje rzut karny dla Legionu. Pewnie wykonuje '' jedenastke" Krzysztof Osowski,czym wyprowadza Legion na prowadzenie. W tym właśnie momencie wydaje mi się , że z Błysku uciekło powietrze i szczególnie pod względem kondycyjnym i fizycznym Legion zaczął górować na placu gry. Kolejną piękną bramką dla popularnej " Herthy" popisuje się Mateusz Demarczyk strzelając bramkę z dystansu na 2:4. Wynik tej potyczki w okolicach 85 minuty ustala wspomniany wyżej Maciąg notując tym samym hat-tricka w tym spotkaniu. Spotkanie kończy się wynikiem 2-5

Bramki dla Legionu:

Judge Dreed

Dołączył: 18 Lip 2020
Posty: 53

Skąd: Olkusz
Spartan Charsznica 1:0 Trzy Korony Żarnowiec. Wynik do przerwy.

Bartek

Dołączył: 31 Sie 2020
Posty: 102

Post Temat postu: L

I właśnie dlatego Błysk powinien grać w serie B. Wygrywali dwa do zera niby prowadzili grę a wynik 2:5!!! Coś tu nie zagrało. A bramki dla Legionu nie pod koniec lecz na początku drugiej połowy. To właśnie doświadczenie Legionu! Sędziowsnie ok!