Trzy Korony Żarnowiec 3:0 Laskowianka Laski

demsi

Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 361

Kochani!
Wraz z rodziną bardzo DZIĘKUJEMY wszystkim osobom zaangażowanym w zbiórki na mój cel. Przyjaciołom, rodzinie, znajomym, i tym których nawet nie znamy, a również włączyli się w pomoc. Klubom piłkarskim, sędzią podokręgu olkusz kolegom z boiska i całej olkuskiej piłce. Dziękuję wszystkim, którzy przekazali nawet złotówkę dla mnie, bo wiemy wszyscy ze dziś kazdy grosz sie liczy w domowych budżetach.Jestesmy z różnych miejscowości, środowisk, klubów, a jednak jesteśmy jednością za to również Bardzo Dziękuję.Lts Ospel Wierbka, Legion Bydlin dzięki, bo chyba dzięki wam powstał łańcuszek na mój cel. Wszystkim życzę powodzenia w życiu prywatnym zawodowym pilkarskim a przede wszystkim ZDROWIA. Jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam i jeszcze raz DZIĘKUJĘ.

Kamil Kastek

Mecz całkowicie pod kontrolą Żarnowca, drużyna z Lasek przyjechała na odpoczynek raczej, Nasz bramkarz bez większych interwencji.Moglo być 7:0 ale skuteczność niestety taka jak zawsze Smile Pozdrawiam i do następnego !!

Ostatnio zmieniony przez Dav1 dnia Pon 15:03, 24 Sie 2020, w całości zmieniany 1 raz
Stanley's son

Posty: 115

Skąd: Stanley's Village
Prądnik - Błysk 3-0 (1-0)

Pierwsze gładkie zwyciecięstwo gospodarzy w tym sezonie, Błysk chyba trochę rozczarował.

Lilo123

Dołączył: 07 Sie 2020
Posty: 10

Czy takie gładkie zwycięstwo to nie wiem, pierwsza połowa na remis z lekka przewaga zedermana, aczkolwiek bardzo głupi karny zmienił przebieg meczu. Druga połowa już z przewagą Prądnika. Ogólnie mecz na słabym poziomie

Posty: 115

Lilo123 napisał:

Nie wiem w czym się objawiała ta Wasza przewaga. Przez cały mecz ani razu nie zatrudniliście bramkarza. Ze stałych fragmentów też nic nie wynikało. Gdyby poddać analizie ten mecz pod względem xG, to byłoby coś w stylu 2,5-3,5 vs <1.

Co do karnego, to pewnie masz rację mówiąc że wpłynął na wynik meczu. Ale to troche wypowiedź wzorowana na polskiej myśli szkoleniowej: "pierwsza bramka ustawiła spotkanie".

Posty: 177

Legion Bydlin - Centuria Chechło 1:2 (1:0)

Hmm czy ludzie sie przejechali na typowaniu zwycięstwa centuri w tym spotkaniu to wątpliwe ale to już zostawmy, mecz w wykonaniu sędziowskiego kabaretu nie miał końca, arbiter spotkania nie panował nad zawodami od początku meczu.
Początek spotkania to wzajemne badanie się, aż do około 20 minuty gdzie sędzia dyktuje kontrowersyjnego karnego, którego jednak na bramkę nie wykorzystuje zawodnik legionu. Chwilę później już karny, który należał się gospodarza spotkania zamienia na bramkę Maciąg. Do końca pierwszej połowy kilka akcji po obu stronach, jednak górą bramkarze. W pierwszej połowie zawodnik z bydlina fauluje Stachure na dość ,,pomarańczowy" kartonik. Druga połowa to odwrócenie losów gości, najpierw Stachura dogrywa wzdłuż pola karnego do Tieleszewskiego A ten doprowadza do wyrównania, chwilę później rzut rożny I T. Piasecki pakuje piłkę do bramki gospodarzy. Do końca obie drużyny miały szansę na bramki lecz zatrzymywali je bramkarze. Bydlin kończy mecz w 10 za drugie żółtko, po meczu jeszcze Maciąg zostaje ukarany drugim żółtym kartonikiem za protesty w kierunku sędziego a Centuria cieszy się z zasłużonych 3 pkt.

Gut Sakara

Dołączył: 27 Lip 2020
Posty: 10

Kilka słów ode mnie o meczu Prądnik -Zederman.Pierwsza połowa z lekką przewagą Błysku lecz bez sytuacji stuprocentowych.Jeden głupi błąd obrońcy Zedermana i pewnie wykorzystany karny przez zawodnika Prądnika.
Około 55 minuta, drugi strzał i druga bramka dla gospodarzy.Po tej bramce Sułoszowa zaczęła jakoś grać i strzeliła gola numer 3. Poziom gry jak i sędziowania bardzo słaby.

Posty: 115

janeczek12345 napisał:

Centuria początek sezonu niezły, a Bydlin jak do tej pory solidnie, ale nic poza tym. Mnie ten rezultat ani troche nie zaskakuje.

środkowy pomocnik

Dołączył: 05 Sie 2018
Posty: 248

Gratuluje wygranej. Drużyna z Chechła długo na to czekała. Z tego co pamiętam ostatnie zwycięstwo Centurii w derbach to wiosna 2017.
Dla nas to zimny prysznic i cóż gramy dalej.
Nie czepiał bym się za bardzo arbitrów. Jak to w derbach bywa nikt nogi nie odstawiał i nie były to łatwe zawody do sędziowania. Aleksiejew na linii wiadomo sprawa. Ale główny myślę że sobie poradził.