Ospel Wierbka - Unia Jaroszowiec 7:3 (3:1)

Skąd: Żarnowiec
Trzy Korony - Centuria 2:1
Widawski x2

Edit:
Z przebiegu meczu to Żarnowiec lepszy, słupek, groźniejsze sytuację. Nie wiem jaka była bramka na 1:0 ale według kibiców Centurii to był spalony a byli na wysokości akcji. Za jakiś czas była podobna akcja gdzie mogło byś 2:0 ale sędzia podniósł łapę. W tedy ja byłem tam i jestem pewien że na 1000% spalonego nie było. Być moze się to wyrównało ale niech się wypowie może ktoś kto był z Centurii akurat na tej wysokości akcji , ja pewności nie mam przy 1:0. Ale przy bramce na 2:0 nie było spalonego.
Mecz jak mecz w A klasie, sędziowie niestety dramat nawet jak na ten poziom. Mylili się w obie strony. Główny jak i liniowi, w sumie to jeden, drugi liniowy spoko dawał radę..
Mecz w dobrej atmosferze i powodzenia w następnych.

Ostatnio zmieniony przez Dav1 dnia Sob 22:55, 08 Sie 2020, w całości zmieniany 1 raz

Edit:

Nie da się wygrać meczu, kiedy w kadrze brakuje 10 osób. Czy zarnowiec lepszy, z tym się nie zgodzę, remis by był bardziej sprawiedliwy ale no coz liczy się to co w sieci. Mieliście jeden słupek I w zasadzie nic więcej. Od nas też dorba sytuację gdzie bramkarz Żarnowca przenosi piłkę nad poprzeczką, pierwszy gol jak najbardziej ze spalonego, rzut karny jak najbardziej zasłużony. Co do sędziów, boczny od strony trybun to chyba pierwszy raz mecz sędziował, nie orientował sie w niczym, on w jedną główny w drugą, ogólnie trójka sędziowska na minus. Gratuluję I powodzenia

Sokół Gołaczewy - Błysk Zederman 2-3

zasłużone zwycięstwo Błysku ,2 karne w ciągu 5 minut dla Gołaczew ,pierwszy obroniony przez bramkarza Błysku ,drugi przestrzelony Very Happy

Strażak 3:1 Olimpia

Mecz z gatunku idź i nie wracaj, gospodarze ograli nas po swojemu, przysnelismy chwile i już było 2:1. Trzeba było gonić co skutkowało kontra i 3:1.

Przebój II Wolbrom 1:3 ( 1:1 ) Legion Bydlin

Bardzo źle wchodzimy w mecz i przegrywamy po samobójczym trafieniu w okolicach 15 minuty. W 26 minucie dostajemy prezent od golkipera Przeboju K.Rzeźniczaka , który wykorzystuje strzałem do pustej bramki P.Maciąg. Po zmianie stron nieznacznie poprawiła się gra Legionu i na początku drugiej połowy P.Maciąg przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem Przeboju. Ze strony Przeboju nie było jakichkolwiek 100 % sytuacji pod bramką Sojki. Gospodarze ograniczali się do kontr oraz stałych fragmentów gry. W 70 minucie spotkania strzał Maciąga z powietrza błąd defensorów Wolbromia i kolejny prezent od golkipera Przeboju i piłka wpada do bramki. Pięć minut po zdobytej bramce hat -tricka kompletuje wspomniany Maciąg pięknym strzałem z dystansu. Mecz kończy się wynikiem 1-3.

Co do kontrowersji meczowych należał się ewidentny karny dla Legionu w pierwszej połowie po faulu na jednym z zawodników Bydlina.A także karny w 2 połowie dla Przeboju po zagraniu ręką naszego pomocnika w polu karnym. W obu przypadkach gwizdek Pani arbiter Joanny milczał.