Dołączył: 15 Sie 2020
Posty: 43

rud_van_nisterlojj napisał:

Prądnik-Strażak 1:2

Ostatnio zmieniony przez misiu30 dnia Nie 23:09, 16 Maj 2021, w całości zmieniany 1 raz

Marjano_italjano napisał:

Sory pomyliłem mecze. To z Przeginią będzie 6:0.

Posty: 89

Jak dojdzie do meczu z Przeginia to możecie nawet 10-0 wygrać bo awans będzie już rozstrzygnięty Razz

Soja

Dołączył: 24 Cze 2018
Posty: 330

Skąd: Bydlin/ Wolbrom
Legion Bydlin 1:1 ( 1:0 ) Spartak

Gospodarze wchodzą dobrze w mecz po wrzutce z lewego sektora boiska w pole karne Sz.Gila , gdzie z pierwszej piłki pewnym strzałem z kilku metrów piłkę do siatki pakuje P.Maroń ( 6 minuta ) . Marnujemy wyborną sytuację na 2-0 sam na sam w dobrym fragmencie naszej gry. Goście z Charsznicy ograniczyli się do długich zagrań w pole karne na rosłego napastnika z nr 14 Ł.Cholewe. Dużo błędów z naszej strony i niedokładności.

Na początku drugiej połowy za faul bramkarza Legionu w polu karnym na zawodniku Spartaka sędzina Ściepura wskazuje na 11m ( przyznaję ewidentny karny ). Rzut karny pewnym strzałem na bramkę zamienia wspomniany Ł.Cholewa ( 58 minuta ). Po zdobytej bramce goście ograniczają się do gry z kontry i oddają 2 celne strzały na bramkę Legionu. Bydlin natomiast pod koniec meczu zdecydowanie uzyskuje przewagę na placu gry , lecz zabrakło szczęścia i skuteczności pod bramką rywala , aby przechylić szalę na swoją korzyść. Z mojej perspektywy wynik sprawiedliwy.

Poziom sędziowania: niski, trójka sędziowska pod dowództwem Pani Sędziny Ściepury i wszystko jasne:D.