Dołączył: 25 Lip 2020
Posty: 265

Skąd: Żarnowiec
Trzy Korony - Spartak 3:1 (2:1)
Pierwsza połowa pod wiatr dla Żarnowca, 2 bramki z dystansu , gol dla Spartaka z wiatrem pod koniec I połowy ładny strzał, z dodatkiem wiatru, efektywnie to wyglądało
W drugiej połowie przewaga Spartaka, szybki gol na 3:1 i potem bramka Charsznicy z karnego i obrona. Druga połowa zdecydowanie lepsza dla Spartaka ale wynik już się nie zmienił.Sedziowanie dobre.

demsi napisał:
Ospel Wierbka - Promień Przeginia 1:3 (0:3)
M. Koniec

Mecz ułożył się pomyśli dla gości którzy w 15 minucie objęli prowadzenie po błędzie obrońcy gospodarzy.
Goście poszli za ciosem a właściwie za dwoma i 25 oraz 2 minuty później Promień prowadził już 3-0. Przy takim wyniku do przerwy można było w drugiej połowie grać już dużo spokojniej. Obydwa zespoły stworzyły sobie kilka sytuacji ale w 2 połowie tylko gospodarze tuż przed końcem strzelili bramkę honorową.
Mecz ogólnie pod dyktando Promienia i 3 punkty słusznie pojechały do Przegini co myślę potwierdzą obserwatorzy z Bydlina Wink
Sędziowanie nie najgorsze, obydwa zespoły bez kilku zawodników z tym że osłabienia gospodarzy większe z mojej perspektywy. Ciężko będzie grac co 3 dni...
Bramki dla Promienia:
K. Bąbka
K. Lewandowski
B. Rogóż

Potwierdzam zdecydowana przewaga Promienia w tym meczu. Postawa Wierbki na duży minus.

Trzy szyszki 3 -2 Spartak
Tkz w pierwszej połowie 2 strzały 2 bramki fakt ze wiatr zrobił swoje bo nie ukrywając gdyby nie wiatr to strzaly zarnowca wyladowalyby na pobliskiej drodze strzał z wolnego na 2 :1 z wolnego dla Spartaka to finał ligi mistrzów . Żarnowiec bez pomysłu na grę długa piła i do przodu Spartak w osłabionej defensywie nie potrafił sobie z tym poradzić przez co Spartak dal 3 gratisy tkz co się zemścilo. Passa Spartaka przerwana ale świat się nie kończy Spartak wroci na najwyzsze miejsca !

Dav1

Posty: 265

Prokurator napisał:

Co Ty za bzdury wypisujesz. Grając pod wiatr strzelamy gola nie do obrony gdzie piłka się odbija od słupka i wpada do siaty. Drugi gol to strzał po ziemi a bramkarz odbija i piłka się wtoczyła do bramki - w boczną siatkę (błąd bramkarza)
Bramka dla Spartaka była taka że gdyby nie wiatr to pewnie by nie doleciała do bramki, z boku faktycznie liga mistrzów. Żarnowiec 3 bramki strzelili, pomysłem była obrona i wybijanie gdzie graliście pod wiatr.

Pisz obiektywnie,bo takie pisanie o strzałach w drogę są żenujące.

Ostatnio zmieniony przez Dav1 dnia Nie 23:28, 02 Maj 2021, w całości zmieniany 1 raz

B. Rogóż

Promień szybko załatwił sprawę i ozdobą wg mnie spotkania bramka nr 3 dla Przeginii po zgraniu głową zawodnika gości do partnera w polu karnym, któremu pozostało tylko dopełnić formalności. Jak dla mnie Przeginia zrobiła bardzo duży krok ku odebraniu Pucharu od Prezesa Ściepury😃 🍺 za awans do KO .

Soja

Posty: 330

Legion 3:2 ( 2:1) Błysk

Gospodarze ustawiają sobie szybko mecz i wynik po bramkach kapitana K. Osowskiego w 21 minucie ( centra z rzutu rożnego i gol z głowy ) oraz M. Barczyka w 28 minucie Zamiast kontrolować spotkanie i iść po kolejne bramki po , bramce Barczyka tracimy gola identycznego jak w 2009 roku w Belfaście Polska z Irlandią Północną i w konsekwencji tego jeden z naszych obrońców wpisuje się na listę strzelców.

W 54 minucie spotkania P. Rotuski wkręca piłkę " za kołnierz " golkipera Błysku prosto z rzutu rożnego. Po bramce na 3-1 mamy kilka sytuacji pod bramką rywala, aby powiększyć worek z dorobkiem bramkowym , lecz tego dnia licznik goli po stronie Legionu zatrzymał się na cyfrze 3. W samej końcówce znowu niepotrzebnie robimy sobie " mały thriller " i goście z Zedermana po raz drugi trafiają do siatki " Herthy" Wicelider rozgrywek dowozi jednak zwycięstwo i pod wodzą nowego trenera odnosi trzecie zwycięstwo z rzędu.

Na meczu w Bydlinie byli obecni obserwatorzy z Przeginii także mogą ustosunkować się do opisu 😉

Dav1 napisał:

Obiektywnie patrząc Żarnowiec zagrał to na co im obecnie pozwalają umiejetności i personalia , mecz wygrał choć w moim odczuciu sprawiedliwszy byłby remis.Bardzo szczelna obrona Żarnowca i bierność obrońców Spartaka przy bramkach szczególnie w pierwszej połowie pozwoliły im wygrać , i nie ma się co spierać gdzie wylądowałyby strzały bo jakieby nie były to wpadły do bramki i tylko to się liczy,

Marjano_italjano

Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 89

Soja napisał:

Ogólnie bydlin lepszy, więcej sytuacji. Pierwsza połowa w ich wykonaniu dużo lepsza, w drugiej jakby trochę odpuścili. Ogólnie to taki mecz bez historii, jakby nie zabawna bramka samobójcza i bezpośredni różny ( wiatr zrobił swoje) to mecz bez historii.