demsi

Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 361
Przeczytał: 1 temat

Centuria Chechło - Trzy Korony Żarnowiec 1 (mecz sąsiadów w tabeli, Trzy Korony na wyjeździe dlatego nieznacznym faworytem wydaje się Centuria)
Laskowianka Laski - Błyskawica Kolbark 1 (dla Błyskawicy to mecz ostatniej szansy ale raczej doświadczenie Laskowianki weźmie górę, gospodarze wiosną takie mecze wygrywają)
Błysk Zederman - Sokół Gołaczewy 1 (Błysk staje przed wielką szansą i jej po prostu nie może zmarnować, 5 drużyn na pewno nie spadnie)
Legion Bydlin - Przebój II Wolbrom 1 (Legion z problemami kadrowymi i na pewno już bez powietrza ale taka drużyna po prostu nie może nie wygrać czwartego meczu z rzędu)
Olimpia Łobzów - Strażak Przybysławice 2 (Olimpia mocny atak, słabsza obrona - Strażak jest dużo stabilniejszy a w dodatku wiosną ustępują tylko niesamowitemu Promieniowi)
Spartak Charsznica - Promień Przeginia 2 (przed rundą miałem przekonanie, że Promień nie wypuści szansy z rąk ale raczej myślałem że będą musieli walczyć do samego końca bo trochę punktów pogubią. Tymczasem Promień nie zgubił nawet punktu dlatego liczę że do KO wjadą z niesamowitą serią zwycięstw)
Unia Jaroszowiec - Ospel Wierbka 2
Wielmożanka Wielmoża - Prądnik Sułoszowa 1 (Derby których przedmeczowym faworytem wydaje się Prądnik jednak na przekór zaryzykuję i postawię na gospodarzy z wiadomych powodów)

Dav1

Dołączył: 25 Lip 2020
Posty: 265

Skąd: Żarnowiec
Centuria - Trzy Korony 0:2 (0:2)
Żarnowiec skuteczny jak nigdy, 2 gole i obrona. Centuria cisnęła niesamowicie ale bramkarz z pola zagrał mecz życia, stworzył ścianę nie do przejścia. Mnóstwo bardzo dobrych interwencji. W II połowie powinien być podyktowany rzut karny dla gospodarzy ,po zamieszaniu w polu karnym jeden z zawodników Trzech Koron wybija piłkę ręką z linii bramkowej. Sędziowanie nie równe, glowny twierdzi że pozawala grać ostrzej, zachęca do ostrej gry po czym gwizda śmieszne faule w walce bark w bark. Centuria lepsza z przebiegu meczu ale liczy się wynik i 3 pkt jadą do Żarnowca

Ostatnio zmieniony przez Dav1 dnia Wto 21:38, 15 Cze 2021, w całości zmieniany 1 raz

Dav1 napisał:

Dav1 wszystko jak należy opisane, niestety sędziemu Pawłowi O. W piłce nie wyszło i sędziowanie tez mu nie wychodzi, przyzna to niejeden forumowicz. Żenada

Posty: 361

Unia Jaroszowiec - Ospel Wierbka 0:10 (0:3)

M. Aksamit

Kolejny raz na własne życzenie nie wygrywamy meczu. Tym razem w tym pomógł nam sędzia liniowy który nie wie co to faul i spalony.

Olimpia - Strażak 1:3

Ostatnio zmieniony przez Fanatyk dnia Śro 20:10, 16 Cze 2021, w całości zmieniany 2 razy

janeczek12345 napisał:

Z Tobą rozmawiałem po meczu ? Przyznasz że mecz bardzo dziwny, pechowy dla Centurii , mnóstwo okazji, 45 minut drugiej połowy co całkowita dominacja ,ale przez te mecze w tygodniu to trener musiał zagrać,ktory dużych umiejętności to ciężko się gra Smile

Prokurator

Dołączył: 02 Maj 2019
Posty: 41

Skąd: Prokuratura okręgowa
Dla Spartaka Cholewa
Wynik idzie w świat ale Spartak nie zasłużył na porażkę po pierwszej połowie 4:0 z sytuacji 100% to minimum gdzie promień bez strzału ale przygotowanie fizyczne zrobiło swoje w drugiej połowie następne sytuacje sam na sam ale dalej nie wykorzystane pierwsza połowa naprawdę dobra dla oka szkoda ze passa 12 meczy bez porażki u siebie została przerwana w taki sposób. Gratuluję młodym zawodnikom Promienia fajnego podejścia do meczu bo niektórzy ze starszych kolegów nawiązując do określen z kapusta nie nadają się nawet do tego bo są dobrymi idiotami miejmy nadzieje ze w okregowce postawicie na ta młodzież

Prokurator napisał:
Zgodzę sie ze Spartak w pierwszej połowie lepszy lecz nie skuteczny. Dużo ostrej gry brak panowania nad meczem trójki sędziowskiej z czego główny chciał grac piersze skrzypce nawet prowokujac zawodnikow. W drugiej połowie niepotrzebne przepychanki i poziom flustracji drużyny Spartaka po straceniu prowadzenia obfitują w polowania na nogi. Zawodnik z nr 77 jak dobrze pamietam nie powinien nie dokonczyć meczu ale sedzia nie miał jaj.

Soja

Dołączył: 24 Cze 2018
Posty: 330

Skąd: Bydlin/ Wolbrom
Legion 3:0 ( 1:0 ) Przebój II Wolbrom

Dość dobry mecz w wykonaniu Legionu i w końcu wysokie zwycięstwo. Obejmujemy prowadzenie pod koniec pierwszej połowy po prostopadłym podaniu naszego pomocnika do P.Banysia , który uprzedza wychodzącego bramkarza gości i lokuje piłkę do bramki. Na początku drugiej połowy dwie świetne szanse na zdobycie wyrównującej bramki dla Przeboju ,lecz ostatecznie bez efektu bramkowego. W 60 minucie wynik podwyższa kapitan K.Osowski. Natomiast w doliczonym czasie po faulu bramkarza Wolbromia w polu karnym rzut karny na bramkę zamienia wprowadzony kilka sekund wcześniej N.Leśniak.

Cieszy przełamanie i wreszcie zdobycie 3 "oczek" po trzech kolejnych meczach bez zwycięstwa oraz postawa formacji ofensywnej i bloku defensywnego , który po raz kolejny w tej rundzie gra na '' zero z tyłu " .

Bramki dla Legionu :

Patryk Banyś
Krzysztof Osowski
Norbert Leśniak ( karny)

Ostatnio zmieniony przez Soja dnia Czw 17:30, 17 Cze 2021, w całości zmieniany 1 raz