Pogoń Żarnowiec 3-1

Żarnowiec 2 słupki i 6 sytuacji 💯 procentowych

Faracik ⚽⚽
Pigulak ⚽

Ostatnio zmieniony przez info41 dnia Sob 20:18, 09 Kwi 2022, w całości zmieniany 3 razy
Dav1

Dołączył: 25 Lip 2020
Posty: 265

Skąd: Żarnowiec
Pogoń - Trzy Korony 3:1 (1:1)
G.Kur

Z przebiegu meczu Żarnowiec dużo lepszy, brak skuteczności. Słupki i niewykorzystane sytuacje sam na sam. Pogoń po 4 strzałach na bramkę i 3 gole po błędach.

Posty: 361

Piliczanka II Pilica - Ospel Wierbka 3:2 (0:2)

Mecz w wykonaniu Uni to odmienne połowy.pierwsza to kontrola meczu
Druga połowa to tak naprawdę kapitalna gra bramkarza Jaroszowca.
Widać doświadczenie bramkarskie- lecz zero poszanowania tego-koledzy z drużyny tego nie utrzymali . Bezmyślne wejście pomocnika na początku drugiej połowy.Niestety środek pomocy Uni wyglądał słabo,bardzo dużo strat,i bezmyślnego gadania.Mecz powinien skończyć się w pierwszej połowie spokojnie z zapasem 5 bramek .Oczywiście trzeba ocenić pracę sędziów ,widać że Zarzecze ma swoich bo kilka spalonych(stracona bramka Uni) to około 1 metr .stałem na linii sędziego .

środkowy pomocnik

Dołączył: 05 Sie 2018
Posty: 248

Fanatyk napisał:

Dla Centurii Dawid Nowak.
Mecz pod dyktando zawodników Chechła. Centuria szczególnie w drugiej połowie zdominowała rywala. Choć ten wychodził z groźnymi kontrami. Z sytuacji śmiało mógł paść wynik 2:5. Myślę że mecz mógł podobać się kibicom.
Ciekaw jestem opinii niezależnego obserwatora Żuberta.

Loyal

Dołączył: 23 Wrz 2018
Posty: 10

Skąd: Kaliś
muscleBoy napisał:

Sędziowie w tym meczu mylili sie w obydwie strony czy to przy spalonych czy innych sytuacjach i nie powiedziałbym że Zarzecze bardziej skorzystało na tych pomyłkach .

Mikolaj

Dołączył: 26 Sie 2020
Posty: 9

środkowy pomocnik napisał:

\

Mecz ciekawy dla mnie jest wynik sprawiedliwy.Sytuacji może i były ale jak mogą padać bramki jak zawodnicy obu drużyn nie potrafią uderzyć w światło bramki

Kibic12

Dołączył: 04 Sie 2021
Posty: 38

Mecz do wygrania przez unię, ale dopuki nie wyelimunuje sie hamstwa co niektórych graczy w drużynie z jaroszowca wyniki będą jak teraz.
Jeden gość notorycznie fauluje i dostaje czerwoną, kolejny srodkowy pomocnik fauluje, sam pieprzy wszystko a wiecznie ma pretensje do swoich kolegów (ten chudy). Dodatkowo kibice z Jaroszowca wprawiają w szał swoich. Kiedy ktoś z tym zrobi porządek?. Bo widać że po fuzji z Kolbarkiem jest potencjał, trener próbuje uspokajać towarzystwo ale bez skutku.
Co do arbitrów nie było tak źle jak kolega pisze, bynajmniej nie wpłyneło to na wynik.

Ostatnio zmieniony przez Kibic12 dnia Nie 20:42, 10 Kwi 2022, w całości zmieniany 6 razy
BlacK

Dołączył: 16 Paź 2020
Posty: 25

Td04 napisał:
Dzisiejszy mecz z Legionem Bydlin nie dochodzi do skutku. Ze względu na zły stan boiska sędziowie odwołali mecz, ale czy na pewno była to do końca decyzja sędziów? My jako drużyna Strażak/Czapla Przybysławice wyrażaliśmy chęć gry, o tym, że mecz się nie odbędzie zadecydował trener zespołu Legion Bydlin w godzinie rozpoczęcia meczu czyli o 11. Z całym szacunkiem do wszystkich, uważamy, że takie decyzje powinno podejmować się przynajmniej 2h przed meczem jak nie wcześniej a nie na koniec przedmeczowej rozgrzewki kiedy każdy jest gotowy do gry i przejeżdża 30km w jedną stronę aby koniec końców usłyszeć że nie zagramy. Za przygotowanie boiska odpowiada gospodarz meczu, my nie mamy na to wpływu, dlaczego mamy na tym cierpieć? Każdy wie jak wygląda granie zaległych kolejek i jak ciężko zebrać skład w tygodniu kiedy każdy pracuje. Czy nie było od rana widać jaka pogoda? Czy nie można było odpowiednio wcześniej przygotować boiska? Czy ten mecz na prawdę trzeba było odwołać? Pytań jest wiele... Info ze strony czapli

Ja tutaj popieram, mecz w sobote o 11, dużo ludzi o tej porze pracuje, ew zeby jechac na mecz bierze wolne bo trzeba grac. Jeśli nawet rzeczywiście sie nie dalo wystarczylo poczekać godzine, usunąć wode z boiska i grać bo tak jak kolega pisze potem bedzie liga angielska z meczem w środe. To nie nasz poziom niestety, granie środa/wekend to pomylka co juz kiedys liga udowodnila bodajrze 2 lata temu. Wiec podsumowujac też był bym wkurwiony jak kolega jak bym zajechal, da sie cos zrobic zeby grac ale nie gramy.