Bartosz Janus
Michał Grządziel x2
Bartosz Pigulak
Dawid Byrski

Ostatnio zmieniony przez info41 dnia Nie 17:42, 27 Mar 2022, w całości zmieniany 2 razy

rud_van_nisterlojj napisał:

Trzy Korony mocno rezerwowy skład. Mecz jednostronny na dość niskim tempie.
Prawdziwy sprawdzian dla Centurii od następnych kolejek. Jedziemy do Wolbromia plus 3 mecze z aktualną TOP 4.

Legion 0:1 ( 0:1 ) Ospel

" Mecz wiosny " jak to zapowiadane było starcie Legionu z viceliderem z Wierbki w social mediach Bydlina 😁 , zakończyło się sporym rozczarowaniem i zawodem dla kibiców oraz społeczności związanej z drużyną lidera z Bydlina. Lepiej w mecz minimalnie lepiej wchodzi drużyna
Legionu , stwarzamy sobie kilka szans na otwarcie wyniku , jednak celowniki nie były nastawione na bramkę. Jednakże nie były to jakieś wybitnie 100 % sytuacje. Próbowali m.in R.Mastelarz , P.Maroń czy P. Banyś, lecz bez powodzenia. Ospel swoje poczynania ograniczał do swojej ulubionej gry , która wychodziła im bardzo dobrze. " Lagowanie " na rosłych dwóch napastników , gdzie sprawiali dużo problemów defensorom Bydlina. W 31 minucie po jednym z takich zagrań i " klopsie " naszego stopera do sytuacji sam na sam dochodzi K. Ziaja i pewnym płaskim strzałem zdobywa bramkę dla gości z Wierbki. Do końca połowy wynik nie uległ zmianie i zanosiło się bardziej , że to Wierbka szybciej podwyższy niż Bydlin doprowadzi do remisu.

Druga odsłona tego spektaklu to raczej mało działo się na murawie. Lider praktycznie wgl nie stworzył zagrożenia pod bramką M.Goncerza , gdzie pokazuję , że to był kolejny bardzo słaby mecz Legionu. Ospel mam wrażenie , że chciał bardziej zabezpieczyć tyły i czekał na kolejne szansę bramkowe w kontrataku, stałym fragmencie gry czy też po błędach formacji obronnej Bydlina. W około 80 minuty w mojej ocenie kontrowersyjna decyzja arbitra , lecz zabrakło VARU w Bydlinie 😁. Bramkarz gości wychodząc do piłki zostaję uprzedzony przez naszego napastnika R.Mastelarza w polu karnym dochodzi do kontaktu , jednak gwizdek rozjemcy pojedynku Legion- Ospel milczy. Niedługo po tej sytuacji Bydlin marnuję 200 % sytuację i najlepszą w tym spotkaniu, gdzie powinna paść bramka wyrównująca za sprawą P. Maronia ,jednak nasz skrzydłowy mając tylko przed Sobą bramkarza gości przestrzela obok prawego słupka bramki Wierbki. " Mecz Wiosny " kończy się zasłużonym zwycięstwem vicelidera z Wierbki. Ze strony Legionu po raz kolejny Wielki Paździerz i metr filipińskiego mułu i trzeba to Sobie jasno powiedzieć. Ospel Wierbka gratuluję zwycięstwa ! 😁

Ostatnio zmieniony przez Soja dnia Pon 2:08, 28 Mar 2022, w całości zmieniany 2 razy

2x F.Kruszec
Pierwwsze 15 min dla Spartaka co udokumentował F.Kruszec bramka. Potem przewaga Błysku, który chyba w ostatniej minucie pierwszej połowy strzelil bramke na 1:1.
Druga połowa dużo lepsza w wykonaniu Spartaka, gra głównie toczyła sie w środkowej czesci boiska, jednak po obu stronach dużo niedokładności i nerwowości. To jednak my strzeliliśmy bramke i po tym Błysk praktycznie nie zrobił nic. Wiekszość atakow rozbijała sie o blok obronny.
Ważne 3 punkty patrząc z naszej perspektywy.