Dołączył: 26 Sie 2018
Posty: 29

Wielmożanka Wielmoża - Centuria Chechło 4 - 3 (2 - 1)

Wielmożanka: Sajdak, Gumula, G.Przybek 2x

Ostatnio zmieniony przez Dziki_Rumun dnia Pon 7:04, 08 Lis 2021, w całości zmieniany 1 raz
Judge Dreed

Dołączył: 18 Lip 2020
Posty: 53
Przeczytał: 1 temat

Skąd: Olkusz
Wielmożanka Wielmoża - Centuria Chechło 4:3 (2:1).

Patrząc na ten mecz z wysokości "blaszaka" można było być zadowolonym z poziomu spotkania. Centuria wychodzi na prowadzenie po golu J. Wesołowskiego a potem dwa błędy obrońców z Chechła (karny i nietrafienie w piłkę z lekką pomocą wiatru) i do przerwy to gospodarze prowadzą 2:1. Po przerwie Wielmożanka rusza z animuszem do konstruowania akcji i robi się 3:1. Mija kilka minut i kolejny błąd obrońców i po rzucie wolnym oraz żółtej kartce dla zawodnika gości pada gol na 4:1. Gdy już wydawało się że to spotkanie zakończy się takim wynikiem w polu karnym miejscowych faulowany jest trener Porębski. Jedenastkę pewnie wykorzystuje dobrze dzisiaj dysponowany Wesołowski. Do regulaminowego czasu gry sędzia p. Kamil Mucha (dobrze i starannie prowadzący te zawody) doliczył 3 minuty. W tych 180 sekundach za sprawą R. Tieleszewskiego pada trzeci gol dla gości. Na więcej przyjezdnym zabrakło czasu. Mecz mógł się podobać, było sporo walki, bez złośliwości i obie drużyny chciały grać w piłkę. Do końca pozostały 2 kolejki więc jest szansa by zdobyć kolejne punkty. Powodzenia 👍