. Kolejka 12 - 30-31 października Go back
Lamborghini

Dołączył: 13 Wrz 2020
Posty: 27

Legion Bydlin - Błysk Zederman 1 (Zapewne Legion będzie cisnął, by umocnić pozycję lidera, natomiast Błysk wie jak grać z kontry i powinien postawić ciężkie warunki)
Pogoń Miechów - Laskowianka Laski 2 (Laski pozytywnie naładowane ostatnim meczem mogą narobić szumu w Miechowie, w którym to morale raczej nie za wysokie)
Strumyk Zarzecze - Piliczanka II Pilica 0 (Obie drużyny znają się na defensywie i myślę, że remis to najbardziej prawdopodobny wynik)
Centuria Chechło - Olimpia Łobzów 1 (Jak podkreślałem już wcześniej, Centuria jest dobrze ułożona i cały czas się rozwija, dlatego stawiam na ich zwycięstwo)
Przebój II Wolbrom - Unia Jaroszowiec 1 (Choć Przebój nie zdobył bramki od trzech meczów, z Unią sobie odreaguje)
Strażak Przybysławice - Ospel Wierbka 2 (Ospel jest przeskuteczny i powinien wywieźć zwycięstwo z Przybysławic)
Trzy Korony Żarnowiec - Wielmożanka 2 (To może być wyrównane starcie, ale Wielmoża trochę lepiej gra w piłkę od Żarnowca)
Prądnik Sułoszowa - Spartak Charsznica 1 (Z ostatniej burzy medialnej wynika, że Prądnikowi zależy na wynikach, więc utrata punktów z drużyną seryjnie przegrywającą na wyjazdach raczej nie wchodzi w grę)

Trzy Korony Żarnowiec - Wielmożanka Wielmoża 2

Ostatnio zmieniony przez Mlody-franek dnia Pią 21:25, 29 Paź 2021, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 39

Legion Bydlin - Błysk Zederman 1 ( lider powinien sobie poradzić )
Pogoń Miechów - Laskowianka Laski 1 ( Miechów po ostatnim meczu będzie głodny zwycięstwa )
Strumyk Zarzecze - Piliczanka II Pilica x ( pachnie remisem )
Centuria Chechło - Olimpia Łobzów 1 ( Łobzów coraz lepiej, ale to Centuria zgarnie 3 punkty )
Przebój II Wolbrom - Unia Jaroszowiec 1 ( może być wysoko )
Strażak Przybysławice - Ospel Wierbka 2 ( trudny teren, ale mecz dla Wierbki )
Trzy Korony Żarnowiec - Wielmożanka 1 ( gospodarze są w stanie wygrać z bardzo dobrze grającą Wielmożą )
Prądnik Sułoszowa - Spartak Charsznica 1 ( nie wysoko, ale powinni wygrać )

Posty: 24

Ostatnio zmieniony przez Jajosław Gadzina dnia Sob 16:55, 30 Paź 2021, w całości zmieniany 1 raz

Żarnowiecki

Mecz w Miechowie mógł się podobać. Goście rozpoczęli go z animuszem ku zaskoczeniu miejscowej Pogoni co zaowocowało strzeloną bramką przez weterana Serie A - Tomasza Nalepę. To tej bramce jakby powietrze zeszło z gości i to gospodarze w przeciągu 2-3 minut wyszli na prowadzenie, które z biegiem trwania meczu tylko się powiększało. Do przerwy wynik brzmiał 3:1. W II połowie pomimo kilku zmian w zespole czeskiego trenera obraz gry nie uległ zmianie. Na plus można zaliczyć grę D. Kurka, który mocno się starał żeby coś jeszcze wpadło do bramki gospodarzy. Ale nr 1 tego meczu był kapitan D. Byrski, który do 3 bramek bodajże dołożył 2 asysty jak dobrze policzyłem 😁 Podsumowując mecz - bez złośliwości z naprawdę kilkoma bardzo dobrymi akcjami z obydwu stron, czysta walka sportowa na dosyć twardym boisku przy Konopnickiej. Sędziowanie na dobrym myślę poziomie, pan K. Mucha z Olkusza spokojnie prowadził ten mecz co było widać w postaci żółtych kartek w liczbie 3. Obie drużyny pokazały charakter, determinację i grę piłką co jest rzadko oglądane na naszych boiskach pod egidą olkuskiego podokręgu. Powodzenia.

Ostatnio zmieniony przez Judge Dreed dnia Nie 9:07, 31 Paź 2021, w całości zmieniany 2 razy

Żarnowiecki

Nic dodać nic ująć. Jedyne co to laskowianka nie zasłużyła na taki wynik ale to wina ich koszmarnych błędów .Przy bramce nr 3 4 obrońców skupiło się na dośrodkowaniu Oleśnickiego zostawiając samego Byrskiego który z główki wpakował piłkę do interweniującego bramkarza.Nie wspomnę o bramce nr 2 w której piłkarze Pogoni potrzebowali 12 sekund od rozpoczęcia gry , po której zawodnicy Pogoni wyszli na prowadzenie ,nie wspominając że wcześniejszego gola strzelili 1.5 min wcześniej.Takie sytuację Laskowiance nie powinny się przytrafić.Ogólnie mecz dobry z obydwu stron jak na tą klasę rozgrywkową.W drużynie Pogoni widać było powrót Papy który swoimi interwencjami z główki i rozgrywaniu, trzymał w ryzach zawodników przyjezdnych.Jedynie sytuacja z końcówki pierwszej połowy bardzo zbulwersowała kamerzystę po której rzeczywiście za trzymanie zawodnika Laskowianki powinien ujrzeć żółty kartonik.Ale takie faule też są elementem gry ,a jeśli nie są jakoś przesadnie brutalne to po kilku kartkach na pewno uspokoją zawodników jak w tym meczu.

Ostatnio zmieniony przez info41 dnia Nie 13:03, 31 Paź 2021, w całości zmieniany 2 razy
Judge Dreed

Posty: 53

Byrski. 3
Olesiński 2
Szych
Żarnowiecki

Nic dodać nic ująć. Jedyne co to laskowianka nie zasłużyła na taki wynik ale to wina ich koszmarnych błędów .Przy bramce nr 3 4 obrońców skupiło się na dośrodkowaniu Oleśnickiego zostawiając samego Burskiego który z główki wpakował piłkę do interweniującego bramkarza.Nie wspomnę o ramce nr 2 w której piłkarze Pogoni potrzebowali 12 sekund od rozpoczęcia po której zawodnicy Pogoni wyszli na prowadzenie nie wspominając że wcześniejszego gola strzelili 1.5 min wcześniej.Takie sytuację Laskowiance nie powinny się przytrafić.Ogólnie mecz dobry z obydwu stron ja na tą klasę rozgrywkową.W drużynie Pogoni widać było powrót Papy który swoimi interwencjami z główki i rozgrywaniu trzymał w ryzach zawodników przyjezdnych.Jedynie sytuacja z końcówki pierwszej połowy bardzo zbulwersowała kamerzystę po której rzeczywiście za trzymanie zawodnika Laskowianki powinien ujrzeć żółty kartonik.Ale taka jest grą i faule też są elementem gry ,a jeśli nie są jakoś przesadnie brutalne to po kilku kartkach na pewno uspokoją zawodników jak w tym meczu.

Patrząc z boku to już na początku meczu Papa i K. Kruczek powinni dostać po kartce bo bardzo iskrzyło między nimi i sędzia upominał ich za takie zachowanie. Myślę że nie sztuka by sędzia od razu rozdawał kartki na lewo i prawo - przynajmniej w tym meczu nie było takiej potrzeby. Dużo zależy od pułapu jaki sobie sędzia przyjmie odnośnie dawania kartek. We wczorajszym meczu było widać że p. K. Mucha chciał by drużyny pograły w piłkę.