Posty: 38

Timon98 napisał:

Król 7'

Ciąg dalszy słabej formy Legionu, aczkolwiek Pilica na tyle ile mogła posiliła się graczami grającymi w pierwszej drużynie.
Cały mecz przewaga Bydlina, ale kto nie wykorzystuje setek i popełnia tzw. kiksy w obronie ten meczy nie wygrywa.

Kibic95

Dołączył: 04 Sie 2018
Posty: 38

Skąd: Jaroszowiec
Kibic12 napisał:

Król 7'

Legion nie w optymalnym składzie z tego co widziałem, brak kilku zawodników. A bez nich juz nie taki mocny ten Legion , wiadomo zaczynają sie kontuzje , kartki i już zaczynają się problemy Legionu . Gdzie się podziały osoby do gry ? Co z Sz.Gil ? Kontuzja ?

Skąd: Olkusz
Spartak Charsznica - Centuria Chechło 3:2 (2:1).

Mecz bardzo spokojny, bez nadmiernej agresji ale z walką obydwu drużyn na ciężkim boisku (co wielu zawodników przypłaciło wywrotkami próbując dobiec do piłki). Sędzia Marcin Mróz (obecnie rozjemca IV ligi) prowadził mecz bardzo dobrze mając do pomocy dwóch sędziów okręgowych (Kamil Mucha i Łukasz Piątek). Cała trójka pokazała że znają się na swoim fachu. Początek pierwszej i drugiej połowy na korzyść gospodarzy, potem przewagę mieli goście. Fajnie zagrał zawodnik gości z nr 41, który wywalczył bezdyskusyjny rzut karny. Widać było gołym okiem, że czegoś brakło Centurionom by wywieź choćby punkt z Charsznicy. Już za tydzień szansa na rehabilitację a dla Strażaka kolejna szansa na 3 pkt.

Ostatnio zmieniony przez Judge Dreed dnia Nie 22:19, 24 Paź 2021, w całości zmieniany 1 raz
janek

Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 58

Pomógł: 7 razy

klichu napisał:

Ciekawe czy w całej historii Kwasniowa nikt nigdy na lewo na grał…

Soja

Dołączył: 24 Cze 2018
Posty: 330

Skąd: Bydlin/ Wolbrom
Kibic95 napisał:

Król 7'

Przegrywamy mecz na własne życzenie. Koszmarne 15 minut i tak naprawdę dwa błędy nasze w obronie ustawiły mecz. Zdobywamy bramkę kontaktową po pięknym strzale z dystansu M.Barczyka tuż przed przerwą. W drugiej połowie marnujemy kilka świetnych okazji do zdobycia bramki. Warto tutaj zaznaczyć dobrą postawę między słupkami golkipera Gospodarzy. W tej części Pilica była głęboko cofnięta do defensywy i szukała szczęścia w kontratakach , bądź po stałych fragmentach gry.

Bramka dla Legionu :

Mateusz Barczyk

Pjoter

Dołączył: 17 Paź 2021
Posty: 1

Śmieszy trochę czytanie, że Pilica jest dostarczycielem punktów, a jak już wygra to zasługa szczęścia i młodzieży z okręgówki. Najwidoczniej mało kto potrafi zrozumieć, że w Pilicy też potrafi się kopać w piłkę na fajnym poziomie. Bydlin optycznie może był lepszy od gospodarzy, ale nie można mówić o pełnej dominacji gości. W meczu zawsze jest przestój, w którym jedna z drużyn dominuje na boisku. Gospodarze dominowali przez pierwsze 30 minut meczu, strzelając dwie bramki, ale no tak.. przecież to było nic innego jak szczęście Smile))

janeczek12345

Dołączył: 15 Sie 2018
Posty: 177

Judge Dreed napisał:

Świetnie kolega wszystko opisał, sędziowie ekstraklasa, bramkarz charsznicy mecz życia z tego co nawet koledzy z zespołu mówili, Centuria w okrojonym składzie, jednak to nie żadne wytłumaczenie. Dzięki za mecz i powodzenia dalej

BlacK

Dołączył: 16 Paź 2020
Posty: 25

Tylko nie Strażaka :/ Co do trojki sedziowskiej full zgoda, oby wiecej meczow prowadzili w Serie A, choc to nie te same pieniażki co 4 liga.

vazz

Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 4

Gdy mowa o sędziach, to chętnie odniosę się do meczu Laskowianka - Prądnik, który jest nagrany na Facebooku i polecam obejrzeć, przynajmniej kluczowe fragmenty.
I połowa:
1) 45:50 Jak to się stało, że bramkarz wycina napastnika gości, sędzia będąc 10 metrów od akcji dyktuje karnego, mówi zawodnikom, że 100-procentowy karny, a tuż przed jego wykonaniem sędzia boczny będący od akcji 40 metrów sugeruje brak karnego i taką decyzją się to kończy? O co tu chodzi?
II połowa:
1) 11:00 Zawodnik Lasek pakuje się od tyłu w atakującego gości i sędzia uważa, że jest czysto. Ustala takie warunki, okej.
2) 13:00 Napastnik Prądnika ma metr zapasu przed obrońcami, a sędzia gwiżdże spalonego. Uciął drzemkę czy jak?
3) 20:00 Upadek zawodnika Lasek w polu karnym i tym razem karny odgwizdany, a boczny nie ma nic do powiedzenia. To już nie jest okej. Jak decydujemy się nie gwizdać miękkich przewinień, to pasuje być konsekwentnym w obie strony. Dramat.

Niestety kabaret kuriozalnych decyzji sędziowskich o kluczowym znaczeniu dla wyniku przyćmił nieco naprawdę fajne, emocjonujące widowisko. Jeśli ktoś ma ochotę się odnieść, to zachęcam do dyskusji.

środkowy pomocnik

Dołączył: 05 Sie 2018
Posty: 248

Król 7'

Ostatnio głośno było o Dziadziusiach z Wolbromia. Oczywiście Tych Szyderców nikt nie przebiję. No może Dziadziusie z Przybysławic.

Wczoraj miałem "przyjemność" stać koło starszych kibiców Legionu. Chyba się zapatrzyli na kolegów z Wolbromia. Ciągłe narzekania. Ten się nie nadaje, Temu jaja powiązało. Wyzwisk już nie będę cytował. Jak były zwycięstwa to klepanie po plecach i zachwyty że pięknie grają. Teraz szydera po całości.

Sympatyczny Pan Rysiek z Charsznicy rok temu porządnie Ich o to zjebał przy okazji naszego wpierdolu 0:6. Ale chyba nic się nie nauczyli.