Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 89

Żubert napisał:
1997 napisał:

Najgorsza sprawa to sedziowie,dopuszczaja mecz bez wymalowanych linii,szkoda ze nikt tego nie kontroluje a trzeba tym pseudo znawcom placic pieniadze.

Linie były w ogolę nie wymalowane ?
To jak graliście ?
Normalnie 2 bramki, 4 chorągiewki, i na krzyk "wyszła" ?

Co do linii w zedermanie. Byłem obejrzeć 2 mecze w zedermanie i faktycznie, na obu meczach linie były praktycznie niewidoczne także chyba coś w tym jest.

Dawidoff napisał:
Błysk Zederman - Wielmożanka Wielmoża 3:0 (0:0)
S. Moń 2
Ł. Głowacki

Wygraliście zasłuzenie,za duzo Wielmoża popełniła błedów zeby wygrac.

He he he zabawne że czepiasz się o linie.... u Was w Wielmoży zawsze się staracie i linie są wymalowane jak należy? Tak się składa że byłem u Was parę razy i z liniami to było różnie nie mówiąc o skoszeniu trawy przed meczem. Grając w piłkę mi jakoś linie nigdy nie przeszkadzały ...

Nie mam pretensji do Was,bo warunki były jakie były,ale są ludzie odpowiedzialni za to zeby przerwac mecz lub go nie rozpoczać ,po to zeby np bramkarz widział gdzie łapie piłke.

Skąd: Prokuratura okręgowa
Bramki dla spartaka kruszec Filip 3 młyński Dawid kruszec Dawid Kwiatkowski Dawid
Ps chciałem dodać ze mało brakło a faktycznie była by dwucyfrówka tylko chyba ktoś pomylił drużyny które to zrobią Wink

janeczek12345
Tomasz Hajto następca Gmocha

Dołączył: 15 Sie 2018
Posty: 177

Unia 1:1 Centuria
Jak przystało na derby gminy Klucze, kibice którzy przybyli na mecz nie mogli się nudzić. Od początku Chechło atakowało bramkę gospodarzy, jednak ci odpłacali się groźnymi kontrami. Po pierwszej połowie goście schodzą z prowadzeniem A na listę strzelców wpisał się Bębnowski. Druga połowa to taki obraz jak w pierwszej, lecz z atakujacymi coraz śmielej gospodarzami. Jak to mówią, niewykorzystane okazje się mszcza i Unia wyrównuje po strzale głową Panczyka. Rażąca nieskutecznosc zawodników drużyny gości mogła się jeszcze bardziej zemścić, po dośrodkowaniu Wdowika, piłkę pakuje do bramki zawodnik Uni, jednak sędzia boczny sygnalizuje pozycję spalona. Niektórzy stwierdza że zasłużony remis dla każdych że stron, jednak to co wyprawiali zawodnicy Centurii pod bramką rywali wołało o pomstę do nieba. Dzięki i powodzenia

Bartek

Dołączył: 31 Sie 2020
Posty: 102

Spóźniony prezent od Legionu na dni kapusty, które się nie odbyły.

Prokurator

Posty: 41

Dobrze ze przynajmniej rozdawanie prezentów wam wychodzi bo awans raczej średnio

Dav1

Dołączył: 25 Lip 2020
Posty: 265

Skąd: Żarnowiec
Dłubnia - Trzy Korony 1:2 (0:0)

W pierwszej połowie ewidentny karny dla Żarnowca , sedzia liniowy pokazuje karnego a główny chciał być gwiazdą i nikt nie wiedział dlaczego nie podyktował
Druga połowa to totalna dominacja gości, 2 słupki 4-5 okazji sam na sam. Mogło być 0:6 a potem gol na 1:2 i nerwowka w końcówce. Wynik nie odzwierciedla gry obu zespołów. Dobry mecz Trzech Koron, skuteczność fatalna.

Ostatnio zmieniony przez Dav1 dnia Nie 17:50, 27 Wrz 2020, w całości zmieniany 1 raz

Strażak 2-3 Prądnik.

Strażak słabo, jeden celny strzał w meczu który zamienili na bramkę i karny. Prądnik sporo groźnych kontr, ładny gol z wolnego na 1-1, później karny na 2-2 i w końcówce w małym zamieszaniu pod bramką 3 gol w meczu K.Kaganca na 3-2. Ogolnie zasłużone zwycięstwo Suloszowej. Co do sędziów, kilka błędów w obie strony, bez jakiejś dużej tragedii.

Widze ziomek że rownolegla rzeczywistosc u ciebie Rolling Eyes
Pierwsza połowa żarnowiec całkowicie zamknięty 11 w defensywie z max 2-3 akcjami ofensywnymi, ta polowa ewidentnie dla gosp.
Druga polowa dwa bledy dlubni i cyk dwojeczka, mieliscie kilka groznych akcji, ale fakt skutecznosc dzis marna z obu stron.
Remis bylby sprawiedliwy lecz wynik idzie w swiat, uczymy sie na bledach. Powodzenia Embarassed

Dav1

Posty: 265

Rene Higuita napisał:

Nieźle odleciales Smile
Jaka sytuację Gospodarze mieli w I połowie ? I połowa nudna, nic się nie działo. Bez sytuacji. W II połowie to błąd za błędem w obronie, totalna różnica klas. Jeden groźny strzał z rzutu wolnego a grę Żarnowca oceniłem w poprzednim poście . Pisz obiektywnie a nie teksty typu że remis sprawiedliwy bo Dłubnia nawet na bramkę nie zasłużyła. Z przebiegu gry powinno być szybkie 0:5 i tyle

Warto dodać że Żarnowiec bez podstawowych zawodników - brak 3x Jarosów i Karonia a dodatkowo na bramce stal zawodnik z pola.