Posty: 330

Skąd: Bydlin/ Wolbrom
Kilka słów o meczu Legion - TKŻ

Legion Bydlin 3:1 ( 3:0 ) Trzy Korony Żarnowiec

Mecz zaczynamy bardzo ospało i trzeba przyznać, że odbija się na naszej drużynie granie co 3 dni. W pierwszych 30 minutach najlepszą okazję mieli goście z Żarnowca po rzucie rożnym, lecz instyktownie strzał głową zawodnika gości broni J.Sojka. Końcówka połowy to jednak trzy ciosy wyprowadzone przez popularną " Herte " .Najpierw centre K.Kocjana na bramkę zamienia M.Barczyk. Niedługo po tym M.Demarczyk idealnie dośrodkowuje z rzutu wolnego w pole karne , a piłkę umieszcza w siatce nasz niezawodny napastnik K.Osowski. Na domiar złego dla drużyny gości wspomniany wyżej Osowski zostaje sfaulowany w polu karnym i sędzia wskazuje na " wapno ". Do asysty bramkę z rzutu karnego dorzuca K.Kocjan.

W drugiej odsłonie mecz był wyrównany. Bydlin mądrze się bronił i starał się szanować piłkę, jednocześnie szukając okazji na podwyższenie dorobku bramkowego. Goście z Żarnowca ograniczali się do długich piłek w pole karne , które jednak były wybijane przez defensorów Legionu lub kończyły się na bramkarzu gospodarzy. W 85 minucie arbiter dyktuje ewidentny rzut karny dla gości z Żarnowca. Pewnym egzekutorem jedenastki zostaje Widawski. W doliczonym czasie stuprocentową sytuację marnuje zawodnik gości przegrywając pojedynek z bramkarzem Bydlina.

Warto nadmienić bardzo dobrą postawę trójki sędziowskiej z arbitrem głównym W.Pączkiem na czele.

Bramki dla Legionu :
Mateusz Barczyk
Krzysztof Osowski
Krzysztof Kocjan (karny )

Ostatnio zmieniony przez Soja dnia Pon 23:34, 03 Sie 2020, w całości zmieniany 1 raz
Kajman

Dołączył: 15 Sie 2018
Posty: 25

Soja napisał:

Nie zgadzam się. Moim zdaniem w drugiej połowie piłką grał żarnowiec i na pewno o wiele lepiej niż Bydlin.

Na ŁNP strzelcy to:

8' Łukasz Żuławiński
21' Łukasz Żuławiński
43' Łukasz Żuławiński
86' Przemysław Bąchór
90' Piotr Królikowski

Która wersja jest poprawna ? By potem nie było pomyłek.

Fanatyk

Dołączył: 05 Lip 2020
Posty: 89

Na ŁNP jest błąd

Ostatnio zmieniony przez Fanatyk dnia Pią 6:42, 07 Sie 2020, w całości zmieniany 1 raz
Kapafor

Posty: 97

Zubert blad oczywiscie na LNP

Żubert

Posty: 837

Ok, dzięki. Gdyby coś było nie tak to piszcie jak najszybciej dopóki jest mało meczy Smile

Ostatnio zmieniony przez Żubert dnia Czw 21:45, 06 Sie 2020, w całości zmieniany 1 raz